Paulusschool
Kerkstraat 68
6987 AD Giesbeek
tel. 0313- 631273



Paulusinfo

Contacten

Naam en adres:                       

Paulusschool
Kerkstraat 68
6987 AD Giesbeek
tel. 0313- 631273

E-mail:

Algemeen:

email: admin@paulusschool-giesbeek.nl

Directeur:  
Cees van Helvoirt
  
email:   c.vhelvoirt@paulusschool-giesbeek.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Plaatsvervanger:
Karin Roekens
email:  k.roekens@paulusschool-giesbeek.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Email leerkrachten:

Anita a.d Meulen

a.admeulen@paulusschool-giesbeek.nl

Joop Bakker

j.bakker@paulusschool-giesbeek.nl

Aukje Jonkers

a.dgroot@paulusschool-giesbeek.nl

Cees van Helvoirt

c.vhelvoirt@paulusschool-giesbeek.nl

Claudia Hendriks

c.hendriks@paulusschool-giesbeek.nl

Eva Garssen

e.garssen@paulusschool-giesbeek.nl

Jitske de Jong

j.djong@paulusschool-giesbeek.nl

Han van Eerten

h.veerten@paulusschool-giesbeek.nl 

Karin Roekens

k.roekens@paulusschool-giesbeek.nl

Dianne Broshuis


d.broshuis@paulusschool-giesbeek.nl

Lea Niemeijer

l.niemeijer@paulusschool-giesbeek.nl

Peter Christant

p.christrant@paulusschool-giesbeek.nl

Tanja Boeklagen

t.boeklagen@paulusschool-giesbeek.nl

Wouter Berns

w.berns@paulusschool-giesbeek.nl

Yin Nie Lam

y.lam@paulusschool-giesbeek.nl

Linda Soethof

admin@paulusschool-giesbeek.nl